İris Sineklik Sistemleri - Kadro

Hakkımızda

Sineklik işiyle ilgili tüm deneyimimizi hem üreticilerle paylaşıyor hem de evinize kadar ulaştırıyoruz!

2011 yılında kurulan İRİS METAL, ilk yıllarda, pencere ve sineklik üreten firmalara sineklik malzemeleri ve kapı-pencere aksesuarları satışı yapıyordu. 2013 yılından itibaren, sineklik üretip satmaya da başladı.

İRİS METAL, bazı ürünlerde yeterli kaliteyi bulamamaktan dolayı doğrudan ithalata da başladı, hem ithal edilen hem de güvenilir yerli üreticilerden sağlanan sineklik ve kapı – pencere malzemelerini toptan olarak satmayı sürdürdü.

Toptan satışını yaptığımız ürünlerin başında, pileli sineklik tülü ve profili ile çeşitli ( menteşeli, sabit, sürme …) sineklik malzemeleri gelmektedir.

2014’ten itibaren, bir pilot uygulama olarak, evlere sineklik montajı da yapmaya başlayan firmamız, 2016 yılı sonundan itibaren bu iki yılı aşan tecrübesini sineklik konusunda A’dan Z’ye bir hizmet vermeye dönüştürmüştür. 
Bu durum, firmamıza sattığı ürünlerin kalitesini bizzat test etme şansını vermiş, böylece hem son tüketiciye en kaliteli ürünlerle hizmet götürme hem de sineklik üreten firmalara en doğru ürünleri en iyi fiyatla sunabilme şansını ortaya çıkarmıştır.

Sineklik çeşitlerimizi görmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Firmamızı diğer sineklik üreticilerilerinden ayıran en önemli farklar:

  • Özellikle kedilerle paylaşılan evler için tasarlanmış olan kedi sineklikleri,
  • Bizi montaj için evinize çağırmadan çok uygun fiyatlarla sineklik yapmanızı sağlayan Kendin Yap uygulaması.

İRİS METAL,

  • Son tüketiciye kadar en kaliteli sineklikler ve en uygun fiyatlarla ulaşmayı,
  • Sineklik sektöründe fark yaratarak “usta” ile çalışmanın bir zevk olabileceğini kanıtlamayı kendisine bir misyon olarak belirlemiştir.

Hizmet verdiğimiz bölgeleri ilgili sayfamızdan kontrol edebilir, telefon ya da mesajla bize hemen ulaşabilirsiniz.