Sineklik Fiyatları

İRİS METAL olarak, en yüksek kaliteyi en uygun fiyatla yakalayarak en iyi sineklikleri üretmeyi başarıyor, böylece hem müşterilerimizin memnuniyetini hem de kendi iç huzurumuzu sağlıyoruz.

Ürünlerimizin kalitesinden emin olabilmek için sineklik sistemlerimizin tasarımlarını kendimiz yapıyor, üretimde kullandığımız mamullerin tümünü güvenilir firmalarla doğrudan işbirliği içinde üretiyoruz.

En uygun fiyata en yüksek düzeyde koruma ve konforun nasıl sağlanabileceği hakkında tam bilgiyi size sunmayı görev biliyoruz. Çünkü, uzun dönemli başarının anahtarının müşteri memnuniyeti olduğununun  farkındayız.

En iyi bildiğimiz husus, bütün bu açıklamalardan ziyade, sizin ihtiyaç duyduğunuz sinekliğin kaç paraya patlayacağını merak ettiğiniz. 🙂

Her binadaki kapı ve pencerelerin ölçüleri ve yapıları birbirinden farklı olduğu için standart fiyatlar açıklamak mümkün değil, ancak sineklik fiyatları hakkında kabaca bilgi vermeye çalışacağız.

Sineklik fiyatları, sinekliğin çeşidi, büyüklüğü ve renginin yanı sıra üzerine montaj yapılacak olan doğramanın türü, rengi ve yapısı gibi birçok faktöre bağlıdır.

Ekstra malzeme kullanılması gereken haller dışında;
Standart bir pencere sinekliği için montaj dahil en düşük fiyat 120 TL, en yüksek fiyat 400 TL civarında,
Standart bir kapı sinekliği için montaj dahil en düşük fiyat 200 TL, en yüksek fiyat 500 TL civarında olacaktır.